Декоративна штукатурка силікатна Sуlitol-Fassadenputz K30 Weib 25 кг

Ціна: Уточнюйте
Виробник: CAPAROL
Модель: 787265
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Область застосування

Готові до застосування, структуровані силікатні штукатурки. Застосовуються в якості заключного покриття для:

    теплоізоляційної системи Capatect - WDV-System B
    теплоізоляційної системи Capatect - VHF-System
    проміжні штукатурки розчинної групи P Ic, P II + PIII по DIN 18550 / DIN EN 998-1
    мінеральних покриттів, що володіють несучою здатністю.

Не підходить для поверхонь з лакованим покриттям або з висолами, а також для поверхонь з пластмаси або дерева.

Властивості

    важко займисті B1 - DIN 4102
    з високим ступенем дифузії водяної пари
    атмосферостійкі, з водовідштовхувальними властивостями по DIN 4108
    прості та зручні в застосуванні
    екологічно чисті, зі слабким запахом
    основа з'єднювача: калієве рідке скло з невеликими органічними добавками
    набухають
    не жовтіють
    не термопластичні
    з високим ступенем білизни
    зі слабким натягом

Упаковка

Відро 25 кг

Колір

Білий

Можливо кольорування в заводських умовах відповідно до карти кольорних тонів CaparolColor або Caparol 3D System. Підходить для машинного кольорування на дозуючих установках ColorExpress. Інші спеціальні тони з коефіцієнтом яскравості > 20 за запитом. ( Коефіцієнт яскравості < 20 не підходить для теплоізоляційної композиційної системи). Кольорування невеликої кількості можливо за допомогою додавання повнотонової фарби Sylitol - Volltonfarbe . Додавати не більше 2 - 3 %, тому при більшій кількості фарби консистенція стає занадто рідкою. Якщо для оформлювальних цілей потрібні більш інтенсивні тони з величиною яскравості < 20, їх можна отримати за допомогою нанесення покриття Capatect - SI- Fassadenfinish 130. (Величина яскравості < 20 не підходить для теплоізоляційної композиційної системи). Кольорувані фасадні штукатурки Sylitol - Fassadenputz за певних атмосферних умов можуть отримати при висиханні мутнуватий відтінок через хімічне зв'язування. Це не є технічним або функціональним недоліком та не може вважатися підставою для рекламації. Щоб уникнути нерівномірності кольору, кольорувані штукатурні поверхні потрібно покрити продуктом Capatect - SI- Fassadenfinish 130 в тон штукатурки.

Ступінь глянцю

Матова

Зберігання

У прохолодному місці , але не на морозі. Берегти від прямих сонячних променів.

Консистенція

Пастоподібна

Підготовка підкладки

Підкладки повинні бути рівними, чистими, сухими, без забруднень і речовин, володіти несучою здатністю. Необхідно дотримуватися положення Порядку підряду на надання будівельних послуг. Покриття, виконані лаковими і дисперсійними фарбами і штукатурками на основі синтетичних смол які не володіють несучою здатністю, а також мінеральні покриття, що не володіють несучою здатністю, повністю видалити. Міцні мінеральні покриття очистити сухим або мокрим способом. Поверхні, уражені пліснявою, мохами або водоростями, очистити за допомогою струменя води під напором при дотриманні адміністративних приписів. Промити продуктом Capatox і добре висушити. Покриття, забруднені промисловими газоподібними відходами або сажею, очистити за допомогою струменя води під напором з додаванням спеціальних чистячих засобів при дотриманні адміністративних приписів. При ремонті тріщин і пошкоджених ділянок відповідним матеріалом, необхідно провести флуатирування після затвердіння і висихання ремонтної штукатурки, промити ще раз. Якщо ремонту піддаються великі відштукатурені поверхні, то флуатирувати і промити потрібно всю поверхню (стару і нову штукатурку).

Метод нанесення

Нанести штукатурку повним шаром за допомогою кельми з нержавіючої сталі або відповідної машиною для розпилення дрібних штукатурок, зняти надлишки до товщини зерна. Відразу після цього штукатурки з зернистою структурою структурувати рівномірно по колу за допомогою пластикової або поліуретанової кельми. Штукатурки з бороздчатою структурою структурувати вибірково в горизонтальному і вертикальному напрямку або по колу. Вибір інструмента впливає на шорсткість поверхні, тому працювати потрібно завжди однаковими кельмами. При розпиленні отвір розпилювача залежить від величини зерна. Робочий тиск має бути 0,3 - 0,4 мПа (3 - 4 бар). При розпиленні особливо уважно потрібно стежити за тим, щоб матеріал лягав рівномірно і не було накладень. Для досягнення рівномірної структури дотичні поверхні повинен обробляти одна людина, щоб уникнути відмінностей в структурі через різного «почерку». Щоб уникнути видимих ​​накладень на кожен проліт будівельних лісів необхідно поставити достатню кількість працівників, щоб вони працювали один за одним у техніці «мокре по мокрому». Через використання натуральних наповнювачів можливі невеликі коливання кольорного тону. Тому на дотичних поверхнях необхідно використовувати матеріал з однієї партії або заздалегідь змішати матеріали з різних партій.

Витрати

Продукт

Структура 

Зерно
(мм)

Росхід
(кг/м2)

Sylitol-Fassadenputz R20

Структура бороздчатої штукатурки

2,0

2,5

Sylitol-Fassadenputz R30

Структура бороздчатої штукатурки 

3,0

3,7

Sylitol-Fassadenputz K15

Структура зернистої штукатурки

1,5

2,4

Sylitol-Fassadenputz K20

Структура зернистої штукатурки

2,0

3,0

Sylitol-Fassadenputz K30

Структура зернистої штукатурки

3,0

3,7

При вказівці витрат не враховуються витрати на осипання і усадку. Необхідно враховувати залежні від об'єкта або обумовлені застосуванням відхилення.

Умови застосування

Під час нанесення і в процесі висихання температура навколишнього повітря і підкладки не повинна опускатися нижче +8 °C і підніматися вище +30 °C. Не працювати при прямому дії сонячних променів, при сильному вітрі, тумані або високої вологості повітря.

Сушка/час сушіння

Нові штукатурки можна покривати після достатнього часу висихання, як правило, через 2 тижні при температурі +20 °C і відносній вологості повітря 65%. При несприятливих умовах, наприклад, при сильному вітрі або дощі необхідно дотримуватися більш тривалого часу висихання. При нанесенні додаткового шару грунтовки матеріалом CapaGrund Universal знижується ризик вицвітання, тому можна наносити покриття вже через 7 днів. При висиханні відбуваються хімічні реакції і фізичні процеси: випаровування вологи. Тому, в прохолодну пору року і при підвищеній вологості повітря потрібно розраховувати на збільшення часу сушіння.

Тип силікатна штукатурка

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: