Клей для газоблока ANSERGLOB BCM 12 25 кг

Ціна: Уточнюйте
Виробник: ANSERGLOB
Модель: CAGBCM12
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Суміш кладочна « ANSERGLOB » ВСМ 12 призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з теплоізоляційних ніздрюватих бетонів , таких як газобетон , пінобетон , газосилікат і т.д. Застосовується для приклеювання тепло- ізоляційних панелей з пористих бетонів до бетонних і цегляних підстав. За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність , високу міцність і жорсткість зведених конструкцій . Можливе застосування для шпаклювання перерахованих вище матеріалів.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Товщина клейового шару 2-10 мм
Пропорція суміші 0,24-0,27 л . води / кг
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Час коригування не менше 5 хв
Час твердіння розчину через 24 години
Міцність на стиск не менше 10 МПа
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів
Температура основи від +5 ° С до +30 ° С
Температура експлуатації від -30 ° С до +80 ° С

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6- 22 -2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих ​​руйнувань . Блоки перед укладанням або приклеюванням необхідно очистити від пилу , бруду та інших речовин, що перешкоджають адгезії суміші кладки до основи , і видалити пухкі місця. Підстави , на які наклеюються блоки , повинні бути підготовлені відповідним чином.

ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,24 - 0,27 л води на 1 кг суміші при одночасному перемішуванні уручну або механічно до отримання однорідної і еластичної маси . Через 5 хв суміш необхідно повторно перемішати , після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш кладочна наноситься рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя і розрівнюється зубчастим шпателем з розміром зубців від 4 до 10мм . Рекомендована товщина робочого шва від 2 до 5 мм. Блоки встановлюються на розподілену розчинну суміш , а їх положення коректується за допомогою гумового молотка протягом 5 хв після укладання. Час твердіння суміші залежить від характеру основи , температури і відносної вологості повітря і складає мінімум 24 години.

ВИТРАТА

Витрата суміші на 1 мм суцільного шару - 1,5 кг / м ².

ПРИМІТКА

Роботи слід виконувати при температурі від +5 ° С до +30 °С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60 %. В інших умовах час окоркованія , схоплювання і затвердіння може змінитися.

Тип клей до газобетону

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: