Клей для газоблоку ANSERGLOB BCM 11 25 кг

Ціна: 44.00 грн/шт.
Виробник: ANSERGLOB
Модель: CAGBCM11
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Суміш кладочна ANSERGLOB ВСМ 11 призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д. . За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність, високу міцність і жорсткість зведених конструкцій. Наявність в складі суміші теплоізоляційних заповнювачів запобігає утворенню "містків холоду".

СКЛАД

Суміш кладочна ANSERGLOB BCM 11 виготовлена ​​на основі високоякісного портландцементу, мінеральних наповнювачів (у т. ч. перліт ), функціональних добавок провідних європейських виробників.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Товщина шару 2-10 мм
Пропорція суміші 0,24-0,26 л. воды/кг
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Час коригування 5 хв
Час твердіння розчину 24 год
Міцність на стиск не менше 5 МПа
Адгезія до основи не менше 0,3 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів
Температура основи от +5°С до +30°С
Температура експлуатації от -30°С до +80°С
ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ
 
Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6- 22 -2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих ​​руйнувань . Блоки перед укладанням або наклейкою необхідно очистити від пилу , бруду та інших речовин, що перешкоджають адгезії суміші кладки до основи , і видалити пухкі місця.

ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ
 
Суху суміш необхідно змішати з водою з розрахунку 0,24 - 0,26 л води на 1 кг суміші ( 6 - 6,5 л . На мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні уручну або механічно ( дрилем на низьких оборотах) до отримання однорідної і еластичної маси . Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати , після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
 
Суміш кладочна наноситься рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя і розрівнюється зубчастим шпателем з розміром зубців від 4 до 10мм . Рекомендована товщина робочого шва від 2 до 5 мм. Блоки встановлюються на розподілену розчинну суміш , а їх положення коректується за допомогою гумового молотка протягом 5 хвилин після укладання. Час твердіння суміші залежить від характеру основи , температури і відносної вологості повітря і складає мінімум 24 години.

ВИТРАТА
 
Витрата суміші на 1 мм суцільного шару від 1,2 -1,3 кг / м².

ПРИМІТКА
 
Роботи слід виконувати при температурі від +50 С до +300 С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +200 С і відносній вологості повітря 60 %. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися.

УПАКОВКА
 
Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25 кг.

ЗБЕРІГАННЯ
 
У сухому приміщенні у фірмових мішках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дати виробництва при відносній вологості повітря не більше 70 %.

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
 
Кладочна суміш при змішуванні з водою набуває лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі і шкіру. У разі потрапляння розчину в очі необхідно промити водою і звернутися до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички.
Тип клей до газобетону

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: