Клеючо-шпаклівочні маси Capatect Klebemasse 190 S 25 кг

Ціна: 127.80 грн/шт.
Виробник: CAPAROL
Модель: 948200098
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Область застосування

Мінеральний, цементовмістимий, спеціальний сухий склад для приклеювання плит з твердого пінополістиролу і мінеральної вати в композиційних (багатошарових) теплоізоляційних системах Capatect типів В і А для нормально поглинаючих мінеральних поверхонь.

Властивості

  • Важкозаймистий;
  • Стійкий до атмосферних опадів, водовідштовхувальні властивості згідно DIN 18550;
  • Володіє хорошою паропроникністю;
  • Дає можливість тривалої обробки матеріалу;
  • Володіє хорошою міцністю;
  • Екологічно чистий;
  • Оптимальний зерновий склад;
  • Оптимальна комбінація кварцових, кальцитових і легких мінеральних добавок;
  • З поліпшеними властивостями пластичності і адгезії.

Сполучне

Мінеральний сполучник з пластифіцируючими добавками.

Упаковка

Mішки по 25 кг.

Колір

Сірий, білий.

Підготовка підкладки

Поверхня повинна бути чистою, сухою і здатною нести навантаження. Забруднення та продукти, що володіють розділяючими властивостями, або виступаючі залишки розчину, потрібно видалити. Дефектне, крихке старе покриття, штукатурку що має шорстку поверхню по можливості видалити, розколи в старій штукатурці відбити, вибоїни заштукатурити. Сильно вбираючі, що кригкі поверхні ретельно зачистити до твердого стану і загрунтувати концентратом Sylitol 111 Konzentrat. Глянцевим поверхням надати шорсткість і загрунтувати Putzgrund 610.

Підготовка матеріалу

Вміст упаковки 25 кг. висипати в 5-6 літрів чистої, холодної води і змішуваати повільними обертами мішалки до отримання однорідної маси. Потім залишити приблизно на 10 хвилин "настоюватися" і ще раз перемішати, при необхідності відрегулювати консистенцію додаванням невеликої кількості води. (Увага: При замішуванні розчину завжди враховувати точну кількість води вказану на мішку.)

Залежно від погодних умов час життя матеріалу складає 2-2,5 години. Застигаючий розчин не розбавляти водою і не перемішувати знову.

При механізованому нанесенні слід керуватися інструкцією з експлуатації обладнання.

Метод нанесення

Клейовий склад наноситься механізованим способом або вручну точково-бортовим методом смугами шириною 5 зм по периметру плити і додатково 3 "точки" розміром з долоню посередині плити. Загальна кількість нанесеної клейової маси має бути таким, щоб після притискання плит до поверхні контактна площа приклеювання склала мінімум 40%. При приклеюванні мінераловатних плит для поліпшення зчеплення слід попередньо нанести з натиском тонкий шар клею на всю поверхню плити. Потім нанести рівномірний основний шар клею товщиною близько 5 мм, який слід "прочесати" зубчастою кельмою 10х10 мм.

Слід уникати потрапляння клею в стики плит. За допомогою клящої маси можна вирівняти невеликі нерівності поверхні, при цьому товщина шару не повинна перевищувати 1 см. При необхідності попередньо вирівняти поверхню відповідним матеріалом. Звертати увагу на правильне і рівне розташування плити.

Витрата

приклеювання
     пінополістирольних плит: 4,0-5.0 кг/м2
     мінераловатних плит: 4,5-5.5 кг/м2

на рівній поверхні. Точні витрати визначається шляхом пробного нанесення на об'єкті.

Умови застосування

Під час застосування та періоду висихання температура навколишнього середовища і підкладки не повинна знижуватися нижче +5 °С. Не нонасити при сильному вітрі, дощі і прямих сонячних променях.

Сушка/час сушіння

Необхідне дюбелювання можна проводити тільки після достатнього висихання клею, тобто через 1-2 дні. Клей повністю висихає і може піддаватися навантаженню через 3 дні.

Клеюча маса Capatect 190 S твердне за рахунок гідратації і фізичного висихання, тобто за рахунок випаровування води, тому в холодну пору року і при високій вологості повітря час затвердіння відповідно збільшується.

Тип клей до мінвати

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: