Штукатурка акрилова Capatect-Fassadenputz K15 Transparent 25 кг

Ціна: 743.40 грн/шт.
Виробник: CAPAROL
Модель: 948200354
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Область застосування

Готові до застосування, структуровані штукатурки на основі силіконової смоли. Застосовуються в якості заключного покриття для:

 • бетону без покриття
 • вирівнюючих штукатурок розчинної групи P II + PIII по DIN 18550
 • матових покриттів з дисперсійних фарб, що володіють несучою здатністю
 • силікатних покриттів, що володіють несучою здатністю

Не підходить для поверхонь з висолами, а також для поверхонь з пластмаси або дерева.

Властивості

 • важко займисті B1 - DIN 4102 / DIN EN 13501
 • висока ступінь дифузії водяної пари
 • атмосферостійкі, водовідштовхувальні
 • прості та зручні в застосуванні
 • екологічно чисті, зі слабким запахом
 • диференційована світлостійка комбінація пігментів, наповнювачів і грануляту
 • розбавляються водою
 • фасадна штукатурка AmphiSilan - Fassadenputz містить консерванти проти грибкових та водоростевих ушкоджень.

Упаковка: Відро 25 кг
Колір: Гамма.
Ступінь глянцю: Матова
Зберігання: У прохолодному місці, але не на морозі. Берегти від прямих сонячних променів.
Консистенція: Пастоподібна

Підготовка підкладки

Підкладки повинні бути рівними, чистими, сухими, міцними, з несучою здатністю, і без відштовхуючих речовин. Покриття, виконані лаковими і дисперсійними фарбами і штукатурками на основі синтетичних смол які не володіють несучою здатністю, а також мінеральні покриття, що не володіють несучою здатністю, повністю видалити. Міцні покриття очистити сухим або мокрим способом. Поверхні, уражені пліснявою, мохами або водоростями, очистити за допомогою струменя води під напором при дотриманні адміністративних приписів. Промити продуктом Capatox і добре висушити. Покриття, забруднені промисловими газоподібними відходами або сажею, очистити за допомогою струменя води під напором з додаванням спеціальних чистячих засобів при дотриманні адміністративних приписів.

Метод нанесення

Нанести штукатурку повним шаром за допомогою кельми з нержавіючої сталі або спеціальним розпилювачем для дрібнозернистих штукатурок, зняти надлишки до товщини зерна. Відразу після цього штукатурки з зернистою структурою структурувати рівномірними круговими рухами за допомогою пластикової або поліуретанової кельми. Штукатурки з бороздчатою структурою структурувати вибірково в горизонтальному і вертикальному напрямку або по колу.

Вибір інструмента впливає на шорсткість поверхні, тому працювати потрібно завжди однаковими кельмами.
При розпиленні отвір розпилювача залежить від величини зерна. Робочий тиск має бути 0,3 - 0,4 мПа (3 - 4 бар).
При розпиленні особливо уважно потрібно стежити за тим, щоб матеріал лягав рівномірно і не було накладень в області настилу лісів.
Для досягнення рівномірної структури дотичні поверхні повинні обробляти одна людина, щоб уникнути відмінностей в структурі через різницю «почерку».
Щоб уникнути видимих ​​накладень на кожному рівні лісів необхідно поставити достатню кількість працівників, щоб вони працювали один за одним у техніці «мокре по мокрому».
Через використання натуральних наповнювачів можливі невеликі коливання кольорного тону. Тому на дотичних поверхнях необхідно використовувати матеріал з однієї партії або заздалегідь змішати матеріали з різних партій.

Структура покриття

Штукатурна грунтовка Putzgrund 610, застосовувана як грунтувальне або проміжне покриття, при наступному нанесенні колірованної штукатурки повинна бути пофарбована в тон штукатурки. Грунтувальне і проміжне покриття перед подальшою обробкою повинні бути сухими.

Витрата

Produkt Struktur Körnung (mm) ca. Verbrauch (kg/m2)
 Capatect-Fassadenputz R20  Reibeputz-Struktur 2,0 2,8
 Capatect-Fassadenputz R30  Reibeputz-Struktur 3,0 3,6
 Capatect-Fassadenputz K15  Kratzputz-Struktur 1,5 2,7
 Capatect-Fassadenputz K20  Kratzputz-Struktur 2,0 3,3
 Capatect-Fassadenputz K30  Kratzputz-Struktur 3,0 4,3

При вказівці витрат не враховуються витрати на осипання і усадку. Необхідно враховувати відхилення, що залежать від об'єкта або обумовлені застосуванням.

Сушка/час сушіння

При температурі + 20° C і відносній вологості повітря 65% поверхня висихає через 24 години. Штукатурка повністю висихає, може піддаватися навантаженню, і можна проводити її подальшу обробку через 2 - 3 дні.

При висиханні відбуваються фізичні процеси, тобто утворення плівки дисперсії і випаровування рідини. Тому в прохолодну пору року і при підвищеній вологості повітря потрібно розраховувати на збільшення часу сушіння.

Зауваження

При нормальному навантаженні фасадні штукатурки Capatect-Fassadenputze забезпечують необхідний захист від водоростей і грибка. Якщо потрібно більш сильний захист, то можна нанести подвійний шар матеріалу ThermoSan. Для захисту від дощу під час висихання лісу необхідно вкрити тентом. Штукатурки Capatect-Fassadenputze не призначені для горизонтальних поверхонь, що піддаються впливу води.

Тип акрилова штукатурка

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: