Суміш штукатурна декоративна ANSERGLOB TMB 120 25 кг

Ціна: Уточнюйте
Виробник: ANSERGLOB
Модель: CCHDAGTMB120
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Суміш штукатурна декоративна біла ANSERGLOB ТМВ 120 з камінцевою фактурою і грануляцією зерна 1,5 мм і 2,0 мм (під фарбування) служить для виконання декоративного, тонкошарового штукатурення як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також у системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на будь-які мінеральні основи (цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки тощо).

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Товщина штукатурного шару 1,5 мм; 2 мм
Пропорція суміші 0,20 - 0,23 л. води / кг
Час придатності до роботи не менше 2 годин
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Морозостійкість не менше 75 циклів
Паропроникність не менше 0,05 мг / м ч Па
Температура основи від +5 ° С до +30 ° С
Температура експлуатації від -30 ° С до +80 ° С

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсивних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням штукатурки неміцні ділянки основи необхідно ретельно видалити. Нерівності підстави необхідно вирівняти стартовою штукатурною сумішшю ANSERGLOB BCT 20 або фінішної шпаклівкою BCT 27. Підстави залежно від водопоглинання обробити грунтуючою емульсією «ANSERGLOB» і витримати необхідний для висихання час. Для досягнення найкращого результату формування фактури рекомендується використовувати грунт емульсію «ANSERGLOB» EG 62. Приготування декоративної штукатурної суміші. Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,20-0,23 л води на 1 кг суміші при одночасному перемішуванні уручну або механічно до отримання однорідної маси. Через 5 хв суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Штукатурка наноситься на основу за допомогою терки з нержавіючої сталі, яку тримають під кутом 60 градусів до поверхні. Через 5 - 10 хвилин, коли розчин перестане прилипати до інструменту, штукатурці надають фактуру за допомогою пластикової терки. При виконанні робіт з формування фактури інструмент необхідно тримати паралельно поверхні. Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила "мокре на мокре", не допускаючи висихання затертих шарів до нанесення чергових. У разі перерви в роботі приклеїти липку стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку із заходом на стрічку і надати їй бажану фактуру. Після чого стрічку видалити разом із залишками свіжої штукатурки. Свіжоукладений суміш необхідно оберігати від дощу, перегріву і влучення прямих сонячних променів. Якщо штукатурка призначена під забарвлення фарбами на водній основі, її необхідно витримати на протязі 3 діб. У разі застосування фарб на основі органічних розчинників термін витримки мінімум 7 діб.

ВИТРАТА

Витрата суміші в середньому становить:
1,5 мм - 2,3 кг / м ²;
2,0 мм - 3,0 кг / м ²

ПРИМІТКА

Роботи слід виконувати при температурі від +5 ° С до +30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися. При виконанні робіт фасад потрібно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

Тип мінеральна штукатурка

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: