Блоки газобетонні AEROC EcoTerm 200/200/600

Ціна: Уточнюйте
Виробник: AEROC
Модель: A-0006
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Зовнішні стіни з блоків AEROC EcoTerm товщиною від 375 мм забезпечують термічний опір теплопередачі 3,3 Вт/м•k. За теплоефективністю така стіна AEROC співвідноситься з цегельною кладкою 380 мм, що утеплена 100 мм пінополістиролу або мінераловатною плитою.

Тому блоки AEROC EcoTerm дозволяють будувати теплі стіни без додаткового утеплення.

Сфера застосування виробів

Стінові блоки AEROC EcoTerm призначені для зведення зовнішніх несучих стін в малоповерховому (до 5 поверхів) будівництві, для внутрішніх несучих стін і ненесучих перегородок, а також для заповнення самонесучих зовнішніх стін монолітно-каркасних будівель без обмеження поверховості.

Вироби AEROC EcoTerm 250, як правило, призначаються для зведення зовнішніх стін невеликих за розміром будівель (наприклад, дачних будиночків) для сезонного мешкання. Блоки AEROC EcoTerm 300 і AEROC EcoTerm 375 застосовуються для будівництва зовнішніх стін будівель з постійним характером мешкання. Теплоізоляційні характеристики зовнішніх стін, виконаних із блоків AEROC EcoTerm 375, забезпечують нормативні вимоги з теплового захисту будівель і не потребують додаткового утеплення для всіх температурних зон України.

Тип блоку Блоки газобетонні
Густина 400 кг/м.куб.
На піддоні 80 шт.
Довжина 600 мм
Висота 200 мм
Ширина 200 мм
Форма Паз-гребінь

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: