URSA PureOne 37 RN 50 мм

Ціна: 25.00 грн/м²
Виробник: URSA
Модель: UPO-050
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Призначення, область застосування утеплювача URSA PureOne 37 RN (мати)

Утеплювач PureOne 37 RN володіє чудовими теплоізоляційними та акустичними властивостями , тому область застосування даного матеріалу досить широка. Криві лінії і нерівні поверхні можна скорегувати, завдяки тому, що утеплювач ПЬЮРВАН володіє хорошою гнучкістю і пружністю, це забезпечує однорідність теплоізоляційного шару, крім того, плити щільно прилягають до елементів конструкції без зазорів. Сталість форми утеплювача, його стабільне положення в конструкції забезпечуються за рахунок « ефекту пружини». Мати PureOne дозволяють виробляти теплоізоляцію ділянки конструкції єдиним відрізком, можна також різати плити, щоб отримати необхідний розмір теплоізоляційного шару для конструкцій незвичайних форм. Перевозити і зберігати мати PureOne легко, так як вони мають гарну сжимаемостью.

Склад утеплювача УРСА Пьюр Ван 37 RN (мати)

Підвищену пружність волокнам в плитах PureOne забезпечує еластичне сполучна , його використання створює усередині матеріалу «ефект пружини». Така особливість структури матеріалу дозволяє більш точно встановлювати і фіксувати утеплювач в конструкцію. Акрилове сполучна впливає на стисливість матеріалу, тому в упаковці утеплювач стиснений в кілька разів, але це не змінює його структуру. Після того, як матеріал витягується з упаковки, він повністю відновлює свою товщину і форму. Утеплювач П'юра ВАН компанії Урса чудово поглинає звукові хвилі, так як структура матеріалу воздухопроніцаєма. Акустичні містки при примиканні теплоізоляційного шару до елементів каркаса не утворюються, оскільки утеплювач PureOne володіє пружними властивостями. Застосування акрилового пов'язує дозволяє покращувати гідрофобні властивості мінерального волокна, тому продукція PureOne є довговічною, а конструкції, в яких використовується даний утеплювач, стають стійкими до впливів зовнішнього середовища.

Нюанси монтажу утеплювача URSA PureOne 37 RN (мати)

Мінеральна теплоізоляція PureOne - це продукт нового покоління, який відрізняється від утеплювачів минулого покоління унікальними властивостями. Плити PureOne на дотик схожі на шерсть або натуральна бавовна, тому монтажні роботи з цим матеріалом проходять набагато простіше і легше. При перевезенні, зберіганні і монтажних роботах мінераловатні плити можуть руйнуватися, утворюються уламки волокон, пил. При виробництві утеплювача PureOne використовується еластичне сполучна речовина, яка скріплює волокна матеріалу, тому мати PureOne 37 RN менше схильні до пошкоджень і ломці, тому пилу вони практично не утворюють. Крім того, матеріал PureOne не містить добавок з неприємним запахом, тому сам утеплювач запаху не має.

Особливості утеплювача УРСА Пьюр Ван 37 RN ( мати)

Утеплювач PureOne компанії Урса є сучасною мінеральною ізоляцією . Він відрізняється від інших утеплювачів високими тепло- і звукоізоляційні показниками, екологічністю, негорючістю. Так як даний матеріал є дуже міцним і пружним , він не ламається і не утворює пилу , на дотик нагадує шерсть або бавовна, не має запаху, володіє білим кольором. Утеплювач PureOne прекрасно виконує функцію тепло- і звукоізоляції і в спальнях, і в дитячих кімнатах, оскільки створює оптимальний внутрішній мікроклімат. Переваги утеплювача PureOne компанії Урса :

1) Використання натуральних компонентів. Склад утеплювача PureOne - це поновлювані в природі сировинні компоненти і натуральні речовини, які проходять серйозний відбір в лабораторії. Виробники матеріалу PureOne не використовують фенол і формальдегід, вторинна сировина та компоненти рослинного походження для створення даного утеплювача. Застосування компонентів рослинного походження знижують експлуатаційний термін виробу і його стійкість до впливів зовнішнього середовища. У утеплювачі PureOne компанії URSA поєднуються високі показники міцності, довговічності та екологічності, що особливо цінується в будівництві.

2) Застосування нового сполучного. Акрил, використовуваний і в косметології, і в медицині, став застосовуватися і при виробництві утеплювачів. Акрил абсолютно нейтральний і безпечний для здоров'я. Він не вступає у взаємодію з речовинами, що знаходяться в навколишньому середовищі ( не окислюється на повітрі, не розчиняється у воді).

3 ) Використання апробованої технології. Матеріал PureOne - це результат впровадження сучасної технології, вперше вона була застосована в Європі та Україні. Утеплювачі, зроблені за даною технологією, є досить популярними в багатьох країнах і використовуються як теплоізоляційні матеріали.

Технічні характеристики утеплювача URSA PureOne 37 RN (мати):

Теплопровідність 0,037

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: