Стоунлайт блок стіновий Д400 300*200*600

Ціна: 1 540.00 грн/м.куб 1 420.00 грн/м.куб
Економія 120 грн

Виробник: Стоунлайт
Модель: R-S-007
Наявність: На складі

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Блоки СТОУНЛАЙТ тм - це ні що інше, як блоки з газобетону, або газоблоки. Газобетон (газосилікат) - один з найпопулярніших будівельних матеріалів для зведення стін і перегородок в малоповерховому будівництві. Газоблок СТОУНЛАЙТ ™ - це пористий бетон, який виготовляється шляхом змішування цементу, води, кварцового піску, вапна і додавання алюмінієвої пудри як газоутворювач. При змішуванні відбувається виділення водню, і при застиганні бульбашки газу утворюють безліч пір. Для якості газобетону велике значення має використовується сировина і дотримання технології виробництва. От саме цим, в основному і відрізняється газобетон від різних виробників. Виробництво блоків СТОУНЛАЙТ ™   в м. Бровари відповідає європейським стандартам якості і всіма характеристиками. 

Cтінові блоки СТОУНЛАЙТ випускаються в двох видах щільності Д400 і Д500. Газобетон СТОУНЛАЙТ ™ за своїми властивостями набагато більш економічний, ніж традиційні матеріали для будівництва. Витрата коштів на будівництво, при використанні газобетону приблизно на 30% менше, ніж при використанні, наприклад, цегли.

Конфігурація стінових блоків можлива в форматі гладко або ПАЗ-ГРЕБЕНІ. 

Газобетонні блоки СТОУНЛАЙТтм з гладкою поверхнею застосовуються як стінні матеріали для кладки зовнішніх і внутрішніх стін будівель різного призначення і різної конфігурації, сходових ступенів, перекриттів і перемичок. Стінові блоки незамінні при реконструкції існуючих будівель. Висока точність геометричних розмірів стінових блоків зводить до мінімуму оздоблювальні роботи. 

Зверніть увагу, що блоки ПАЗ-ГРЕБЕНЬ встановлюються виключно на розмір, який є їх товщиною - наприклад у варіанті ПАЗ-ГРЕБЕНЬ блок 200х300х600 може бути змонтований в стіні виключно на товщину 300мм.

ГЛАДКИЙ БЛОК 200х300х600 встановлюється в стіну на будь-яку з товщини - 200 або 300мм, або ж в перев'язку навіть на товщину 600мм.

Властивості  СТОУНЛАЙТ  тм   об'єднують комплекс переваг і характеристик наявних у цілої групи будівельних матеріалів:

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ властивості СТОУНЛАЙТ  тм   обумовлені пористою структурою. Огороджувальні конструкції з блоків СТОУНЛАЙТ  тм   в 3-5 разів тепліше ніж з цегли. Взимку вони запобігають значним втратам тепла, а влітку дозволяють уникнути занадто високих температур, тобто створюють сприятливий мікроклімат. В процесі експлуатації таких конструкцій енерговитрати зменшуються на 25-30%. Використання клейового складу, а не будівельного розчину для кладки блоків СТОУНЛАЙТ  тм   підвищує термічний опір стіни на 20%.

Оброблюваність . Блоки  СТОУНЛАЙТ  тм   легко піддаються механічній обробці: їх можна пиляти, стругати, свердлити, фрезерувати, використовуючи при цьому звичайні інструменти, що застосовуються для обробки деревини. За допомогою ручної пилки блокам СТОУНЛАЙТ  тм  легко надати будь-яку конфігурацію, що вирішує питання добірних блоків, а також архітектурної виразності будівель. За допомогою побутової електродрилі зі змінними насадками можна легко прорізати канали і отвори під електропроводку, розетки, трубопроводи і т.д.

МІЦНІСТЬ . Конструктивна міцність блоків  СТОУНЛАЙТ  тм  - клас від B 1,5 до В 3,5, а значить, їх можна використовувати в якості несучих стін при будівництві 2-3 поверхових об'єктів з пустотними плитами перекриття, а при каркасному і каркасно-монолітному будівництві (не несучі стіни ) зводити будівлі без обмеження поверховості.

Пожежобезпека . Блоки  СТОУНЛАЙТ  тм   вогнестійкий, негорючий матеріал, на відміну від дерева, і відповідає першому ступеню вогнестійкості. Матеріал можна використовувати для теплової ізоляції промислового обладнання при температурі ізолюючої поверхні до +400 ° С.

Морозостійкість . Висока морозостійкість блоків  СТОУНЛАЙТ  тм   забезпечується капілярно-пористою будовою, що гарантує довговічність будівель і споруд навіть при будівництві в районах півночі.

Екологічність . Блоки  СТОУНЛАЙТ  тм   мають низький вміст природних радіонуклідів, не містять радіоактивних і канцерогенних речовин, важких металів та інших шкідливих речовин, що підтверджено відповідним санітарно-епідеміологічним висновком.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ . Блоки  СТОУНЛАЙТ  тм   надійно захищають від шумів. Особливо добре блоки СТОУНЛАЙТ  тм   поглинають низькі шумові частоти.

Низьку усадку при висиханні  гарантує довговічність стін і перегородок, цілісність штукатурного і / або оздоблювального шару.

 
Тип блоку Блоки газобетонні
Густина 400 кг/м.куб.
На піддоні 60 шт.
Довжина 600 мм
Висота 200 мм
Ширина 300 мм
Форма Гладкий

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: