Мінеральна вата ROVATEP Лайт 50мм

20.00 18.00
Виробник: НЕМАН
Модель: R-NML0050R
Наявність: На складі
Опис Відгуки ()

Мінеральна вата НЕМАН виготовляється на новому заводі в Білорусії. Утеплювач виробляється на основі природних компонентів. Основною сировиною для виготовлення мінеральної вати НЕМАН є кварцовий пісок. За своїм хімічним складом мінеральна вата НЕМАН така сама, як і звичайне скло, яке використовується, наприклад, для виготовлення посуду зі скла. Для зв’язування волокон і надання готовому продукту необхідної міцності і пружності, використовуються спеціальні смоли нового покоління. В мінеральній ваті НЕМАН зв’язуюче знаходиться у полімеризованому стані, тому не становить загрози здоров’ю людини. Завдяки структурі матеріалу і особливостям волокон, мінеральна вата НЕМАН володіє рядом видатних властивостей, а саме: малою вагою, ефективною звукоізоляцією в конструкціях і відмінним звукопоглинанням.

Утеплювач НЕМАН використовують для поліпшення звукоізоляційних властивостей внутрішніх перекриттів, несучих конструкцій та покрівлі приміщення. Продукція з скловолокна допомагає зберегти тепло в житлових і промислових будівлях.

Використання в будівництві цієї продукції покращує технічні характеристики будівлі. Головним чином утеплювач НЕМАН служить для теплоізоляції. Низька теплопровідність підтримує постійний комфортну температуру в приміщенні. Взимку кімната залишиться теплою, а влітку не нагріється. Інша властивість скловолокна - ізоляція від шуму.

Утеплювач НЕМАН зручно використовувати в роботі. Монтаж під силу одному працівникові, тому що листи легкі і пластичні. Незаперечна цінність - зручний розмір пластини утеплювача. Всі ці властивості збільшують швидкість монтажу і скорочують витрати матеріалу.

Компактність при зберіганні - ще одна перевага утеплювача. Завдяки стисливості матеріалу виробник збільшив його кількість в упаковці, зберігаючи невеликі габарити. Після розтину запечатаного в стислому вигляді утеплювача продукт відновлює свій розмір.

Основні властивості мінеральної вати НЕМАН:

Технічні характеристики

Рекомендовані області застосування М-11 Лайт:

 

Всього 10 см мінеральної вати «НЕМАН+» = 100 см цегляної кладки.

 

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Теги mineralna-vata, neman-m11-laght-2*50mm,