Бітумна черепиця Мозаїка AQUAIZOL Теплий віск

Ціна: 129.00 грн/м²
Виробник: AQUAIZOL
Модель: MTV
Наявність: На складі

Наявні опції


Колір:

Швидке замовлення

Будь ласка, вкажіть свій номер телефону та iмя, щоб ми могли звязатися з Вами

Бітумна черепиця « Акваізол» - ідеальне рішення для вашого будинку!

Бітумна черепиця - це гнучкий 6 -ти шаровий покрівельний матеріал у вигляді фігурних гонт . Основою служить особливо міцний стеклохолст , який армує 3 шари полімерно - бітумної маси , покритої зверху кольоровою базальтової крихтою. Колір черепиці зберігається без змін завдяки керамізації кольоровий базальтового посипання . Базальтове посипання забарвлюється неорганічними барвниками і обпалюється при високих температурах ( понад 800 ° C), створюючи керамічну глазур.

М'яка бітумна черепиця, або гонт - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів сучасної Європи та Північної Америки. На відміну від інших покрівельних матеріалів гнучка черепиця практично безвідходна, і годиться як для простих поверхонь, так і для покрівель , що містять складні архітектурні елементи .

Очевидні переваги покрівлі з бітумної черепиці важко переоцінити - це, перш за все , довговічність і невибагливість в обслуговуванні , можливість застосування на ухилах від 12 ° аж до негативних кутів , відсутність шуму під час дощу і стійкість до вітрового навантаження .

Бітумна черепиця « Акваізол» виробляється з 2003 року і займає міцні позиції на українському покрівельному ринку . У колекції 2013 Завод покрівельних матеріалів « Акваізол» зберіг назви добре відомих серій «Мозаїка » та «Акцент» , які містять відповідно 13 і 14 унікальних колірних рішень.

Бітумна черепиця « Акваізол» володіє характеристиками , спеціально підібраними для наших кліматичних умов , особливість яких - циклічну зміну температури в широкому діапазоні. Відповідність світовим стандартам якості і доступна ціна роблять бітумну черепицю "Акваізол" популярною серед широкого кола забудовників.

Завод покрівельних матеріалів « Акваізол» гарантує стабільність фізико -механічних властивостей черепиці протягом 25 років.
загальні відомості

Температура експлуатації: від -40 до 110oС , водонепроникність - абсолютна .

    гідрофобний керамізірованний базальтовий гранулят
    модифікований бітум
    армована основа
    модифікований бітум
    самоклеючий шар
    знімна силіконізована плівка


Червоний мак

Альпійський луг

Теплий віск

Гірський каньйон

Вогняна лава

Хвойний ліс

Осінній клен

Терракот

Гавайський пісок
 

 

Матеріал Бітумна черепиця
Колір Асортимент

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: